İş Fırsatları

Günceliş ilanlarına erişmek için tıklayınız. İş fırsatları için lütfen bu sayfayı ve ana sayfada bulunan duyurular bölümünü takip ediniz (Güncelleme: 22 Ekim 2020)


Bölüm Tanıtımı ve Halkla ilişkiler

Bölümümüzü tanıtıcı etkinlik talepleriniz için scoksan[et]metu.edu.tr adresine elektronik posta gönderebilirsiniz. Araştırma görevlilerimizden Seda Merve Şahin, Burcu Arslan ya da Ahmed Faruk Sağlamöz ile randevulaştıktan sonra bölümümüzü size seve seve tanıtabiliriz. Bölüm işleyiş ve imkanları ile ilgili sorularınız için buraya tıklayarak yönlendirileceğiniz sayfadaki formun ilgili bölümlerini doldurabilir ya da buraya tıklayarak sıkça sorulan sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca bizi Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. 


 SONA Sistemi

 SONA sistemi araştırmacılar ile katılımcıları buluşturan tarayıcı tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılım üzerinden hesap açarak araştırmalarınıza o dönem   verilen belirli derslerde öğrencilerin katılımını düzenleyebilirsiniz. Hesap açmak için buraya tıklayınız. Araştırmacı hesabı açmak için doğrudan aşağıda metusonaadmn[-et-]gmail.com posta adresine elektronik posta atabilirsiniz.

SONA yazılımı ücretli bir program olduğu için yalnızca psikoloji bölümü öğrenci ve personelinin kullanımına açıktır. Sistem yöneticisi her dönem başında elektronik posta listelerine yazarak araştırmacılara takip etmeleri gereken adımları belirtir. Benzer olarak dönem sonunda yapılması gereken işlemleri hatırlatarak sistemin sorunsuz şekilde sürdürülmesini denetler.

SONA sistemi ile ilgili soru ve yardım talepleriniz için lütfen yalnızca metusonaadmn[-et-]gmail.com adresine elektronik posta gönderiniz.

Öğrenciler için sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

Araştırmacılar için sıkça soruların sorular için tıklayınız.

SONA sistemi Arş. Gör. Kutlu Kağan Türkarslan tarafından kontrol edilmektedir. Sorumlu öğretim elemanı Doç. Dr. Aslı Kılıç'tır.


Araştırma Görevlileri Koordinasyon

2019-2020 eğitim yılı araştırma görevlileri koordinasyonunu Arş. Gör. Furkan Tosyalı, Arş. Gör. Albina Sıla Akarsu ve Arş. Gör. Gizem Fındık tarafından yürütmektedir. Koordinatörlerin bilgilerine erişmek için lütfen tıklayınız. 2018-2019 Bahar dönemi görev dağılımı tablosu için tıklayınız.