Adres

Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Beşeri Bilimler Binası
Psikoloji Bölümü
06800
Çankaya/Ankara-Türkiye 

Sekreterlik

Telefon
+90 312 210 31 82

+90 312 210 59 97

Faks
+90 312 210 79 75

Elektronik Posta
psy[@işareti]metu.edu.tr


Bölümümüz ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi iletmek için burayı tıklayarak yönlendirileceğiniz sayfadaki formu doldurabilirsiniz. İlettiğiniz mesajınız Halkla İlişkiler ve Tanıtım ekibi koordinatörü tarafından incelenerek size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
QR kodumuzu okutarak haritanız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Ulaşım

Havalimanından Ulaşım

Esenboğa Havalimanı'ndan geliyorsanız, giden yolcu katından Ankara Air toplu taşıma ile Kızılay'a gelebilir, oradan 411 nolu Ankara Toplu Taşıma otobüsü ile ODTÜ'ye ulaşabilirsiniz. Bunun yerine Kızılay'dan Metro vasıtasıyla ODTÜ durağına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kızılay Güvenpark minibüs duraklarından ODTÜ dolmuşuna binerek bölümümüze gelebilirsiniz. Bunun haricinde Esenboğa Havalimanı giden yolcu katından HAVAŞ toplu taşıma araçlarına binebilir, AŞTİ'de inebilirsiniz. Ardından Ankaray ve Metro ağını kullanarak ODTÜ metro durağına varabilir ya da AŞTİ yaya yolcu çıkışından çıkarak ODTÜ dolmuşlarına binebilirsiniz. Havalimanı'ndan taksi ile gelmek isterseniz, giden yolcu katındaki havalimanı taksilerini kullabilirsiniz. Bölümümüz havalimanından 35 kilometre uzaklıktadır.


Otobüs Terminalinden Ulaşım

Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi'nden (AŞTİ) geliyorsanız,  Ankaray ve Metro ağını kullanarak ODTÜ metro durağına varabilir ya da AŞTİ yaya yolcu çıkışından çıkarak ODTÜ dolmuşlarına binebilirsiniz. AŞTİ'den taksi ile gelmek isterseniz, giden yolcu katındaki AŞTİ taksilerini kullabilirsiniz. Bölümümüz AŞTİ'den 7 kilometre uzaklıktadır.


Tren Garından Ulaşım

Ankara Tren Garı'ndan geliyorsanız, gar içinden Metro aktarması ile Kızılay'a ulaşabilir, burada aktarmayla ister diğer Metro hattını kullanarak ODTÜ metro durağında inebilir, ister Kızılay Güven Park minibüslerinden ODTÜ dolmuşuna binerek bölümümüze gelebilirsiniz. Gardan taksi ile gelmek isterseniz, giden yolcu katındaki gar taksilerini kullabilirsiniz. Bölümümüz gardan yaklaşık 13 kilometre uzaklıktadır.


Özel Araç ile Ulaşım

Özel aracınız ile geliyorsanız paylaşılan google maps bağlantısını akıllı telefonunuzun haritalarına yapıştırarak navigasyon yardımıyla bölümümüze gelebilirsiniz: https://goo.gl/maps/F9Xk5pBZJjeVDac47

Dikkat: ODTÜ'nün 7 giriş kapısı bulunmaktadır. Misafir araçlar farklı zaman dilimlerinde farklı kapılardan kabul edilmektedir. Lütfen bu durumu dikkate alınız.

Dikkat: Belirli dönemlerde özel araç girişi ODTÜ tarafından kısıtlanabilmektedir. Böyle durumlarda kapı bitişiğindeki otoparklara aracınızı bırakarak devam edebilirsiniz ancak yılın büyük bölümünde bu otoparkların dolu olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.


Son Güncelleme:
28/12/2023 - 11:01