Son Güncelleme:
13/02/2024 - 10:18

SONA Sistemi

SONA sistemi araştırmacılar ile katılımcıları buluşturan tarayıcı tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılım üzerinden hesap açarak araştırmalarınıza o dönem   verilen belirli derslerde öğrencilerin katılımını düzenleyebilirsiniz. Hesap açmak için buraya tıklayınız. Araştırmacı hesabı açmak için doğrudan aşağıda metusonaadmn[-et-]gmail.com posta adresine elektronik posta atabilirsiniz.

SONA yazılımı ücretli bir program olduğu için yalnızca psikoloji bölümü öğrenci ve personelinin kullanımına açıktır. Sistem yöneticisi her dönem başında elektronik posta listelerine yazarak araştırmacılara takip etmeleri gereken adımları belirtir. Benzer olarak dönem sonunda yapılması gereken işlemleri hatırlatarak sistemin sorunsuz şekilde sürdürülmesini denetler.

SONA sistemi ile ilgili soru ve yardım talepleriniz için lütfen yalnızca metusonaadmn[-et-]gmail.com adresine elektronik posta gönderiniz.

Öğrenciler için sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

Araştırmacılar için sıkça soruların sorular için tıklayınız.

SONA sistemi Arş. Gör. Burcu Arslan ve Arş. Gör. Seda Merve Şahin tarafından kontrol edilmektedir. Sorumlu öğretim elemanı Doç. Dr. Aslı Kılıç'tır.