Araştırma Duyuruları


 

Arş. Gör. Leyla Alma-Uzuntuna'nın yürüttüğü, alkol kullanımı hakkındaki iki ölçeği dilimize uyarlama amacını taşıyan araştırmaya katılmak için lütfen tıklayınız. Araştırmaya katılmak için 18 yaşın üzerinde ve halihazırda alkol kullanıyor olmalısınız. Detaylı bilgi ve iletişim için ilgili öğretim elemanıyla iletişime geçebilirsiniz.  

Arş. Gör. Sami Çoksan'ın, doktora tezi kapsamında, Prof. Dr. Nuray Sakallı danışmanlığında yürüttüğü, Suriyeli mülteciler ile ilgili sosyal politakalar hakkında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının görüşlerinin incelendiği çalışma hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız. Tıkladığınızda dolduracağınız bilgilerden sonra, hedeflenen özelliklere uymanız halinde araştırmacılar sizinle elektronik posta adresiniz üzerinden iletişime geçeceklerdir. İletişime geçilen ve ardından araştırmaya katılan herkese 50 TL değerinde A101 marketlerinde kullanabilecekleri bir hediye çeki armağan edilecektir. Detaylı bilgi ve iletişim için ilgili öğretim elemanıyla scoksan@metu.edu.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 


Burada paylaşılmasını istediğiniz araştırma duyurularınız için lütfen fuat.cikan[ett]metu.edu.tr adresine elektronik posta atınız.